Mgr. Miroslav Burget

ADVOKÁT & SPOLEČNÍK

Mgr. Miroslav Burget působí v advokátní kanceláři BURGET KALABIS advokátní kancelář, s.r.o. jako společník a advokát s ev. č. ČAK 08666.

Mgr. Ing. Martin Kalabis

ADVOKÁT & SPOLEČNÍK

Mgr. Ing. Martin Kalabis působí v advokátní kanceláři BURGET KALABIS advokátní kancelář, s.r.o. jako společník a advokát s ev. č. ČAK 14737.

V advokacii se pohybuje již od roku 2006, kdy začal pracovat na pozici paralegal u prestižní nadnárodní advokátní kanceláře. Advokátní zkoušky složil v roce 2012 a od roku 2014 je společníkem naší advokátní kanceláře. Mgr. Ing. Martin Kalabis vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně obor Právo a právní věda

Mgr. et Mgr. Bc. Jan Holas

ADVOKÁT

Mgr. et Mgr. Bc. Jan Holas působí v advokátní kanceláři BURGET KALABIS advokátní kancelář, s.r.o. jako advokát s ev. č. ČAK 16837.

Během vysokoškolských studií absolvoval odbornou praxi na Okresním soudě v Nymburce. Mgr. et Mgr. Bc. Jan Holas vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci obor Právo (Mgr.), obor Pedagogika- veřejná správa (Mgr.) a obor Právo ve veřejné správě (Bc.). V roce 2016 úspěšně složil advokátní zkoušku s hodnocením výtečně.

Mgr. Jakub Štos

ADVOKÁT

Mgr. Jakub Štos působí v advokátní kanceláři BURGET KALABIS advokátní kancelář, s.r.o. jako advokát s ev. č. ČAK 18933.

Již během vysokoškolských studií dlouhodobě spolupracoval s významnou advokátní kanceláří v Olomouci, absolvoval jednoletou stáž v rámci bezplatné právní poradny a vykonával odbornou praxi na Krajském soudě v Ostravě – pobočka Olomouc – trestní úsek. Mgr. Jakub Štos vystudoval Právnickou fakultu univerzity Palackého v Olomouci obor Právo. V roce 2019 úspěšně složil advokátní zkoušku s hodnocením výtečně.

Pavlína Vybíralová

ASISTENTKA

Pavlína Vybíralová působí v advokátní kanceláři BURGET KALABIS advokátní kancelář, s.r.o. jako asistentka.

V rámci své činnosti zajišťuje administrativní agendu a zabezpečuje provozní záležitosti naší advokátní kanceláře.

Chcete se stát součástí našeho teamu?

Zašlete nám svůj životopis a krátce zkuste zdůvodnit, proč právě Vy a co můžete našemu teamu přinést?

Poslat životopis